“Vi sålde 238 pkt o tjänade 7 140 kronor”
/klass 5 A Tollarp

”Mycket uppskattat och lättsålt. Alla elever som sålde snittade på 12 paket,  jättebra! Ett stort plus är att alla paket kostar 100:-, enkelt för barnen och enkelt vid betalning.”
/Camilla, klassmamma, klass 5D Malmö

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *